Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr








50.353,80 € – 62.848,80 €Price range: 50.353,80 € through 62.848,80 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Κινητήρας Kubota V3800-CR-T-EW03 – STAGE V
Ισχύς (Kw/hp) 54.6/75
Στροφές / Λεπτό (rpm) 2400
Αριθμός Κυλίνδρων 4 / 16 Βαλβίδες
Κυβισμός (cc) 3769 Turbo
Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) 305.4/1500
Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ και ο Φ.Π.Α . Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας για να διαμορφώσουμε το δικό σας μηχάνημα.

Τρακτέρ εξαιρετικά χαμηλού προφίλ με διαφοροποιημένους τροχούς και κοντό μεταξόνιο. Κινητήρας με 75 ίππους και 3800 cc.
Το Fighter K90 RS δημιουργήθηκε για να ικανοποιήσει τους πελάτες που αναζητούν ένα στιβαρό και υψηλής απόδοσης μηχάνημα, με βασική και απαραίτητη ρύθμιση.
Η μέγιστη άνεση λειτουργίας εξασφαλίζεται από τη μεγάλη πλατφόρμα οδήγησης με εύκολη πρόσβαση.
Συμπαγές, ευέλικτο και με χαμηλό κέντρο βάρους, το Fighter K90 RS είναι το ιδανικό τρακτέρ για εργασία σε οπωρώνες και αμπελώνες , ακόμη και σε πλαγιές, ελαιώνες, θερμοκήπια , καλλιέργειες τέντας ή καλλιέργειες που χαρακτηρίζονται από χαμηλό φύλλωμα.
Η νέα καμπίνα*, η χαμηλότερη στην κατηγορία της χάρη στο εξαιρετικά χαμηλό προφίλ της και την απόσταση από το έδαφος μόλις 170 cm, διατίθεται στα μοντέλα «Compact Pro» με σύστημα συμπίεσης, πιστοποιημένα στην κατηγορία 4 , ή στο «Compact Clima» με θέρμανση και A/C. *προαιρετικός
RS | Μονοκόμματο
Οι μεγαλύτεροι πίσω τροχοί, διαθέσιμοι σε διαστάσεις 20 ή 24 ιντσών, εξασφαλίζουν υψηλή ανυψωτική ικανότητα (έως 2700 kg) και πρόσφυση σε όλους τους τύπους εδάφους.
Το OS-Frame και το σύστημα διεύθυνσης που επενεργούν στους μπροστινούς τροχούς εγγυώνται σταθερότητα και πρόσφυση σε όλες τις συνθήκες χρήσης, ακόμη και σε επικλινείς επιφάνειες.
Τα στάνταρ φρένα ελιγμών μειώνουν περαιτέρω τον κύκλο στροφής για βελτιωμένη ευελιξία μεταξύ των σειρών.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Κινητήρας Kubota V3800-CR-T-EW03 – Stage V
Ισχύς (Kw/hp) 54.6/75
Στροφές / Λεπτό (rpm) 2400
Αριθμός Κυλίνδρων 4 / 16 Βαλβίδες
Κυβισμός (cc) 3769 Turbo
Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) 305.4/1500
| Έκδοση | RS, RS Με καμπίνα |
|---|---|
| Κινητήρας | Kubota V3800-CR-T-EW03 – Stage V |
| Ισχύς (Kw/hp) | 54.6 kw / 75 hp |
| Στροφές / Λεπτό (rpm) | 2400 rpm |
| Κυβισμός (cc) | 3769cc Turbo |
| Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) | 305.4 Nm / 1500 rpm |
| Σασμάν | 16 Ταχύτητες Μπροστά και 16 Ταχύτητες Πίσω με Συγχρονιζέ Ρεβέρσα |
| Φρένα | Δισκόφρενα |
| Βάρος μηχανήματος | 2450kg και 2570kg Με καμπίνα |
| Ανυψωτική ικανότητα | 2700kg |
| Μειωτήρες | Μπροστά και Πίσω |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

