Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr




















43.951,95 € – 60.786,60 €Price range: 43.951,95 € through 60.786,60 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Κινητήρας Kohler KDI 2504 TCR – Stage V
Ισχύς (Kw/hp) 46/63
Στροφές / Λεπτό (rpm) 2600
Αριθμός Κυλίνδρων 4 / 16 Βαλβίδες
Κυβισμός (cc) 2482 Turbo Intercooler
Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) 205/1500
Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ και ο Φ.Π.Α . Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας για να διαμορφώσουμε το δικό σας μηχάνημα.

Επαγγελματικό ισοδιαμετρικό τρακτέρ 63 ίππων με τεχνολογικό περιεχόμενο και απόδοση υψηλής ποιότητας. Το πιο ευέλικτο στην κατηγορία του χάρη στο διπλό σύστημα διεύθυνσης Dualsteer®.
Το Spirit 70 Dualsteer® είναι ένα αναστρέψιμο ισοδιαμετρικό τρακτέρ με απαράμιλλη ευελιξία σε στενούς χώρους για επαγγελματική εργασία σε οπωρώνες και αμπελώνες, ακόμη και σε πλαγιές και με περιορισμένο χώρο ελιγμών στο ακρωτήριο, σε καλλιέργειες θερμοκηπίων, φυτώρια και στη συντήρηση πρασίνου.
Η πλήρως ανασχεδιασμένη θέση οδήγησης εγγυάται μέγιστη άνεση και απόλυτη προστασία για τον χειριστή χάρη στη νέα καμπίνα «Vista Pro» (διατίθεται προαιρετικά) η οποία είναι υπό πίεση και πιστοποιημένη στην κατηγορία 4.
Το OS-Frame και το σύστημα διεύθυνσης που επενεργούν τόσο στην κεντρική άρθρωση όσο και στους μπροστινούς τροχούς εγγυώνται γωνία διεύθυνσης 60° , απαραίτητη για ελιγμούς σε στενούς χώρους καθώς και για την έξοδο και είσοδο στην επόμενη σειρά καθισμάτων με έναν μόνο ελιγμό.
Αυτό εξοικονομεί χρόνο, αυξάνει την παραγωγικότητα και προστατεύει το έδαφος.
Με τροχούς 7.00-18, έχετε επίσης ελάχιστο πλάτος τρακτέρ μόλις 1150 mm .
Η σειρά Spirit 70 διατίθεται επίσης στις εκδόσεις «AR» με αρθρωτό πλαίσιο ή «RS» με τιμόνια .
| Έκδοση | AR, AR Με Καμπίνα, DUALSTEER, DUALSTEER Με καμπίνα, RS, RS Με καμπίνα |
|---|---|
| Κινητήρας | Kohler KDI 2504 TCR – Stage V |
| Ισχύς (Kw/hp) | 46 Kw / 63 hp |
| Στροφές / Λεπτό (rpm) | 2600 rpm |
| Κυβισμός (cc) | 2482cc Turbo Intercooler |
| Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) | 205 Nm / 1500 rpm |
| Σασμάν | 12 Ταχύτητες Μπροστά και 12 Ταχύτητες Πίσω με Συγχρονιζέ Ρεβέρσα |
| Φρένα | Δισκόφρενα |
| Βάρος μηχανήματος | 1830kg και 1960kg Με καμπίνα |
| Ανυψωτική ικανότητα | 1900kg |
| Μειωτήρες | Μπροστά και Πίσω |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

