Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr














36.607,20 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Κινητήρας Kohler KDI 1903 TCA – Stage V
Ισχύς (Kw/hp) 36 / 49
Στροφές / Λεπτό (rpm) 2600
Αριθμός Κυλίνδρων 3
Κυβισμός (cc) 1861
Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) 190 / 1500
Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ και ο Φ.Π.Α . Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας για να διαμορφώσουμε το δικό σας μηχάνημα.

Ισοδιαμετρικός ελκυστήρας 49 ίππων, αρθρωτός και με αναστρέψιμη θέση οδήγησης. Συμπαγές μέγεθος και ΜΟΝΟ 95 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΠΛΑΤΟΣ!
Το Valiant 60 AR Micro είναι ένα υπερ-εξειδικευμένο τρακτέρ που προορίζεται για αμπελουργία και απαιτεί οχήματα με πολύ στενά ερπύστρια και υδραυλικό σύστημα υψηλής απόδοσης για τη διαχείριση συγκεκριμένου εξοπλισμού αμπελώνα.
Η στάνταρ αναστρέψιμη θέση οδήγησης επιτρέπει επίσης πρακτική και ασφαλή λειτουργία τόσο με ρυμουλκούμενο όσο και με μπροστινό εξοπλισμό.
Τα φτερά, απαραίτητα και με μαλακό προφίλ από καουτσούκ, σε αρμονία με το νέο καπό, είναι επίσης φιλικά προς την πλούσια βλάστηση του περιβάλλοντος στο οποίο λειτουργούν.
| Έκδοση | AR |
|---|---|
| Κινητήρας | Kohler KDI 1903 TCA – Stage V |
| Ισχύς (Kw/hp) | 36 kw / 49 hp |
| Στροφές / Λεπτό (rpm) | 2600 rpm |
| Κυβισμός (cc) | 1861cc |
| Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) | 190 Nm / 1500 rpm |
| Σασμάν | 12 Ταχύτητες Μπροστά και 12 Ταχύτητες Πίσω με Συγχρονιζέ Ρεβέρσα |
| Φρένα | Δισκόφρενα |
| Βάρος μηχανήματος | 1590kg |
| Ανυψωτική ικανότητα | 1200kg |
| Μειωτήρες | Μπροστά και Πίσω |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

