Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr

356,00 € – 447,00 €Price range: 356,00 € through 447,00 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Βάρος 0,91kg με μπαταρία / 0.72kg χωρίς μπαταρία
Διάμετρο κοπής 35mm
Τύπος κοπής Προοδευτικό με διπλό άνοιγμα
Motor Brushless
Volt 16.8V
Μπαταρία 2500mA 14.4V / 16.8V
Αυτονομία 8-10 ώρες (Ανάλογα με την χρήση)
Χρόνος φόρτισης 2 ώρες

Η εξέλιξη αυτού του φανταστικού εργαλείου συνεχίζεται. Το ARVIPO PS32 HOOF είναι ένα εξαιρετικό εργαλείο του οποίου οι λεπίδες είναι προσαρμοσμένες για το κλάδεμα των οπλών των προβάτων και των αιγών.
Αυτονομία με 1 μπαταρία 200 ζώα*
*Περίπου, ανάλογα με το πάχος, τον αριθμό των κοψιμάτων και τη σκληρότητα των οπλών.
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Εξοπλισμός | 2 Μπαταρίες 2.5Ah και Φορτιστή, Χωρίς μπαταρία και φορτιστή |
| Βάρος μηχανήματος | 0,91kg με μπαταρία / 0,72kg χωρίς μπαταρία |
| Διάμετρος κοπής | 35mm |
| Τύπος κοπής | Προοδευτικό με διπλό άνοιγμα |
| Motor | Brushless |
| Volt | 16.8V |
| Μπαταρία | 2500mA 14.4V / 16.8V |
| Αυτονομία | 8-10 ώρες (Ανάλογα με την χρήση) |
| Χρόνος φόρτωσης | 2 ώρες |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

