Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr








350,00 € – 520,00 €Price range: 350,00 € through 520,00 €
Βάρος 1.20kg με μπαταρία / 0.87kg χωρίς μπαταρία
Διάμετρο κοπής 40mm
Τύπος κοπής Προοδευτικό με διπλό άνοιγμα
Motor Brushless
Watt 850W – 1000W
Volt 25.2V
Μπαταρία 2500mA 21.6V / 25.2V
Αυτονομία 8-12 ώρες (Ανάλογα με την χρήση)
Χρόνος φόρτισης 2 ώρες

Το ψαλίδι με την υψηλότερη ισχύ με ενσωματωμένη μπαταρία και σύστημα αντι-κοπής CPS
Το ARVIPO PS37 είναι το επαγγελματικό ψαλίδι υψηλής ισχύος με ενσωματωμένη μπαταρία. Καταπληκτική απόδοση για κάθε είδους εκτεταμένο κλάδεμα. Διπλό άνοιγμα φύλλων, προοδευτική κοπή με ενσωματωμένη οθόνη και ελάχιστη συντήρηση.
ΜΕΓΙΣΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ
Το CUT PREVENT SYSTEM προστατεύει από κάθε κοπή, το ψαλίδι σταματάει σε επαφή με το δέρμα του κλαδέματος.
Αποτελεσματική σε όλες τις καιρικές συνθήκες.
SMART BLADE (Έξυπνο φύλλο) που αποτρέπει τις ανεπιθύμητες περικοπές καλωδίων.
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Εξοπλισμός | 1 Μπαταρία 2.5Ah και Φορτιστή, 2 Μπαταρίες 2.5Ah και Φορτιστή, 3 Μπαταρίες 2.5Ah και Φορτιστή, Χωρίς μπαταρία και φορτιστή |
| Βάρος μηχανήματος | 1.20kg με μπαταρία / 0.87kg χωρίς μπαταρία |
| Διάμετρος κοπής | 40mm |
| Τύπος κοπής | Προοδευτικό με διπλό άνοιγμα |
| Motor | Brushless |
| Watt | 850W – 1000W |
| Volt | 25.2V |
| Μπαταρία | 2500mA 21.6V / 25.2V |
| Αυτονομία | 8-12 ώρες (Ανάλογα με την χρήση) |
| Χρόνος φόρτωσης | 2 ώρες |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

