Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr

215,00 € – 338,00 €Price range: 215,00 € through 338,00 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Βάρος 1.22kg με μπαταρία / 0.97kg χωρίς μπαταρία
Motor Brushless
Volt 16.8V
Watt 370W
Διάμετρο κοπής 100mm
Ταχύτητα αλυσίδας 8m/s
Μπαταρία 2500mA 14.4V / 16.8V
Αυτονομία 2 ώρες (Ανάλογα με την χρήση)
Χρόνος φόρτισης 1.5 ώρα

Το ARVIPO MT32 αποτελεί το πρώτο επαγγελματικό ασύρματο αλυσοπρίονο για κλάδεμα. Συγκεντρώνει όλη τη δύναμη κοπής ενός αλυσοπρίονου στο ένα χέρι και χωρίς καλώδιο.
Η ελαφρότητα, η ευκολία χρήσης και η ισχύς κοπής είναι εκπληκτικά.
Τέλειο συμπλήρωμα στο ηλεκτρικό ψαλίδι PS37 και PS32
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Εξοπλισμός | 1 Μπαταρία 2.5Ah και Φορτιστή, 2 Μπαταρίες 2.5Ah και Φορτιστή, 3 Μπαταρίες 2.5Ah και Φορτιστή, Χωρίς μπαταρία και φορτιστή |
| Βάρος μηχανήματος | 1.22kg με μπαταρία / 0.97kg χωρίς μπαταρία |
| Motor | Brushless |
| Volt | 16.8V |
| Watt | 370W |
| Διάμετρος κοπής | 100mm |
| Ταχύτητα αλυσίδας | 8m/s |
| Σύστημα λίπανσης | Χειροκίνητα |
| Μπαταρία | 2500mA 14.4V / 16.8V |
| Αυτονομία | 2 ώρες (Ανάλογα με την χρήση) |
| Χρόνος φόρτωσης | 1.5 ώρα |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

