Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr














34.212,15 € – 36.125,25 €Price range: 34.212,15 € through 36.125,25 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Κινητήρας Kohler KDI 1903 TCA – Stage V
Ισχύς (Kw/hp) 36 / 49
Στροφές / Λεπτό (rpm) 2600
Αριθμός Κυλίνδρων 3
Κυβισμός (cc) 1861
Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) 190 / 1500
Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ και ο Φ.Π.Α . Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας για να διαμορφώσουμε το δικό σας μηχάνημα.

Ισοδιαμετρικός ελκυστήρας 49 ίππων. Συμπαγές μέγεθος, σταθερότητα και κράτημα για χρήση ακόμη και σε επικλινείς περιοχές.
Το Valiant 60 RS είναι ένα συμπαγές και πολυλειτουργικό ισοδιαμετρικό τρακτέρ σχεδιασμένο για να λειτουργεί στον τομέα της συντήρησης πρασίνου, ανάμεσα σε σειρές αμπελώνων και οπωρώνων σε επίπεδο και λοφώδες έδαφος .
Σχεδιασμένο με μια βασική ρύθμιση, χαρακτηρίζεται από μια ευρεία επιλογή προαιρετικών χαρακτηριστικών για να ικανοποιήσει κάθε συγκεκριμένη απαίτηση εργασίας.
Η αναστρέψιμη θέση οδήγησης (προαιρετικά) επιτρέπει την πρακτική και ασφαλή λειτουργία τόσο με ρυμουλκούμενο όσο και με μπροστινό εξοπλισμό.
Η σειρά Valiant 60 είναι η μόνη στην κατηγορία τιμής της που προσφέρει αναστρέψιμες θέσεις οδήγησης τόσο στις εκδόσεις AR όσο και RS.
| Έκδοση | AR, AR REV, RS, RS REV |
|---|---|
| Κινητήρας | Kohler KDI 1903 TCA – Stage V |
| Ισχύς (Kw/hp) | 36 kw / 49 hp |
| Στροφές / Λεπτό (rpm) | 2600 rpm |
| Κυβισμός (cc) | 1861cc |
| Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) | 190 Nm / 1500 rpm |
| Σασμάν | 12 Ταχύτητες Μπροστά και 12 Ταχύτητες Πίσω με Συγχρονιζέ Ρεβέρσα |
| Φρένα | Δισκόφρενα |
| Βάρος μηχανήματος | 1700kg |
| Ανυψωτική ικανότητα | 1200kg |
| Μειωτήρες | Μπροστά και Πίσω |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

