Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr








48.742,05 € – 51.270,45 €Price range: 48.742,05 € through 51.270,45 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Κινητήρας Kubota V3800-CR-T-EW03 – STAGE V
Ισχύς (Kw/hp) 54.6/75
Στροφές / Λεπτό (rpm) 2400
Αριθμός Κυλίνδρων 4 / 16 Βαλβίδες
Κυβισμός (cc) 3769 Turbo
Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) 305.4/1500
Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ και ο Φ.Π.Α . Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας για να διαμορφώσουμε το δικό σας μηχάνημα.

Ισοδιαμετρικός ελκυστήρας 75 ίππων, 3800 cc. Στενή τροχιά και μικρές ακτίνες στροφής.
Το Vithar K90 AR είναι ένα συμπαγές ισοδιαμετρικό τρακτέρ εξοπλισμένο με ισχυρή ροπή κίνησης και σχεδιασμένο για εργασία σε περιορισμένους χώρους σε αμπελώνες, οπωρώνες, θερμοκήπια και φυτώρια.
Σχεδιασμένη με κορυφαία υδραυλική εγκατάσταση , η σειρά Vithar K90 χαρακτηρίζεται από μια ευρεία επιλογή προαιρετικών χαρακτηριστικών για την ικανοποίηση κάθε συγκεκριμένης απαίτησης εργασίας.
Η αναστρέψιμη θέση οδήγησης (προαιρετικά) σας επιτρέπει να εργάζεστε επαγγελματικά τόσο με ρυμουλκούμενο όσο και με μπροστινό εξοπλισμό.
| Έκδοση | AR, AR REV, RS, RS REV |
|---|---|
| Κινητήρας | Kubota V3800-CR-T-EW03 – Stage V |
| Ισχύς (Kw/hp) | 54.6 kw / 75 hp |
| Στροφές / Λεπτό (rpm) | 2400 rpm |
| Κυβισμός (cc) | 3769cc Turbo |
| Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) | 305.4 Nm / 1500 rpm |
| Σασμάν | 16 Ταχύτητες Μπροστά και 16 Ταχύτητες Πίσω με Συγχρονιζέ Ρεβέρσα |
| Φρένα | Δισκόφρενα |
| Βάρος μηχανήματος | 2150kg |
| Ανυψωτική ικανότητα | 2300kg |
| Μειωτήρες | Μπροστά και Πίσω |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

