Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr




57.922,20 € – 74.451,30 €Price range: 57.922,20 € through 74.451,30 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Κινητήρας Kubota V3800-CR-T-EW03 – Stage V
Ισχύς (Kw/hp) 54.6/75
Στροφές / Λεπτό (rpm ) 2400
Αριθμός Κυλίνδρων 4 / 16 Βαλβίδες
Κυβισμός (cc) 3769 Turbo
Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) 305.4/1500
Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ και ο Φ.Π.Α . Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας για να διαμορφώσουμε το δικό σας μηχάνημα.

Επαγγελματικό ισοδιαμετρικό τρακτέρ με 75 ίππους και 3800 cc. Το πιο ευέλικτο στην κατηγορία του χάρη στο διπλό σύστημα διεύθυνσης Dualsteer®.
Το Volcan K90 Dualsteer® είναι ένα αναστρέψιμο ισοδιαμετρικό τρακτέρ εξοπλισμένο με ισχυρή ροπή οδήγησης και απαράμιλλη ευελιξία σε στενούς χώρους.
Εξαιρετικά ευέλικτο, δημιουργήθηκε για να λειτουργεί σε οπωρώνες και αμπελώνες, ακόμη και σε πλαγιές και με περιορισμένο χώρο για ελιγμούς στο ακρωτήριο , καθώς και σε θερμοκήπια, φυτώρια και δήμους.
Η νέα , υπό πίεση καμπίνα «Vista Pro» με πιστοποίηση κατηγορίας 4* εξασφαλίζει ασφάλεια, άνεση και ανεμπόδιστη ορατότητα χάρη στο κωνικό προφίλ τεσσάρων πυλώνων.*προαιρετικός
| Έκδοση | AR, AR Με Καμπίνα, DUALSTEER, DUALSTEER Με καμπίνα, RS, RS Με καμπίνα |
|---|---|
| Κινητήρας | Kubota V3800-CR-T-EW03 – Stage V |
| Ισχύς (Kw/hp) | 54.6 kw / 75 hp |
| Στροφές / Λεπτό (rpm) | 2400 rpm |
| Κυβισμός (cc) | 3769cc Turbo |
| Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) | 305.4 Nm / 1500 rpm |
| Σασμάν | 16 Ταχύτητες Μπροστά και 16 Ταχύτητες Πίσω με Συγχρονιζέ Ρεβέρσα |
| Φρένα | Δισκόφρενα |
| Βάρος μηχανήματος | 2450kg και 2600kg Με καμπίνα |
| Ανυψωτική ικανότητα | 2300kg |
| Μειωτήρες | Μπροστά και Πίσω |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

