Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr


















51.667,35 € – 67.185,30 €Price range: 51.667,35 € through 67.185,30 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Κινητήρας Kohler KDI 2504 TCR – Stage V
Ισχύς (Kw/hp) 55.4/75.3
Στροφές / Λεπτό (rpm) 2300
Αριθμός Κυλίνδρων 4 / 16 Βαλβίδες
Κυβισμός (cc) 2482 Turbo Intercooler
Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) 300/1500
Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ και ο Φ.Π.Α . Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας για να διαμορφώσουμε το δικό σας μηχάνημα.

Επαγγελματικό τρακτέρ με διαφοροποιημένους τροχούς, εξαιρετικά χαμηλό προφίλ, 75 ίπποι. Το πιο ευέλικτο στην κατηγορία του χάρη στο διπλό σύστημα διεύθυνσης Dualsteer®.
Το Eagle 85 Dualsteer® είναι ένα χαμηλό και συμπαγές τρακτέρ για εύκολη εργασία σε θερμοκήπια, ελαιώνες, οπωρώνες και αμπελώνες, ακόμη και σε πλαγιές , συστήματα πέργκολας και τέντες ή σε εκείνα που χαρακτηρίζονται από χαμηλό φύλλωμα .
Η απαράμιλλη ευελιξία του το καθιστά μοναδικό μεταξύ εκείνων που ειδικεύονται σε επιχειρήσεις με περιορισμένο χώρο ελιγμών στο τέλος του πεδίου.
Ο νέος σχεδιασμός, με ένα συμπαγές και 8 cm χαμηλότερο καπό, εξασφαλίζει υψηλή ορατότητα.
Η νέα καμπίνα «Compact Pro» (προαιρετικά) , χαμηλού προφίλ, υπό πίεση και πιστοποιημένη στην κατηγορία 4, εξασφαλίζει πλήρη προστασία για τον χειριστή.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Κινητήρας Kohler KDI 2504 TCR – STAGE V
Ισχύς (Kw/hp) 55.4/75.3
Στροφές / Λεπτό (rpm) 2300
Αριθμός Κυλίνδρων 4 / 16 Βαλβίδες
Κυβισμός (cc) 2482 Turbo Intercooler
Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) 300/1500
| Έκδοση | DUALSTEER, DUALSTEER Με καμπίνα, RS, RS Με καμπίνα |
|---|---|
| Κινητήρας | Kohler KDI 2504 TCR – Stage V |
| Ισχύς (Kw/hp) | 55.4 Kw / 75.3 hp |
| Στροφές / Λεπτό (rpm) | 2300 rpm |
| Κυβισμός (cc) | 2482cc Turbo Intercooler |
| Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) | 300 Nm / 1500 rpm |
| Σασμάν | 16 Ταχύτητες Μπροστά και 16 Ταχύτητες Πίσω με Συγχρονιζέ Ρεβέρσα |
| Φρένα | Δισκόφρενα |
| Βάρος μηχανήματος | 2520kg και 2640kg Με καμπίνα |
| Ανυψωτική ικανότητα | 2700kg |
| Μειωτήρες | Μπροστά και Πίσω |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

