Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr














88.035,15 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Κινητήρας Kubota V3800-CR-T-EW03 – Stage V
Ισχύς (Kw/hp) 54.6/75
Στροφές / Λεπτό (rpm) 2400
Αριθμός Κυλίνδρων 4 / 16 Βαλβίδες
Κυβισμός (cc) 3769 Turbo
Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) 305.4/1500
Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ και ο Φ.Π.Α . Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας για να διαμορφώσουμε το δικό σας μηχάνημα.

Το Sky Jump K90 είναι ένα υπερ-εξειδικευμένο τρακτέρ με μικτή διαμόρφωση τροχών/μετατροχιών που προσφέρει στο μηχάνημα τόσο την ευελιξία και την άνεση ενός κλασικού τρακτέρ όσο και τη σταθερότητα και την πρόσφυση που είναι χαρακτηριστικές ενός ερπυστριοφόρου.
Η απαράμιλλη ευελιξία σε συνδυασμό με το χαμηλό κέντρο βάρους και τον κινητήρα υψηλής ροπής το καθιστούν το ιδανικό όχημα για εργασία σε ακραίες καταστάσεις με απότομες πλαγιές, ακόμη και πλευρικές, και σε λασπώδεις ή υγρές συνθήκες όπου ένα κανονικό τρακτέρ δεν θα μπορούσε να λειτουργήσει.
Η καμπίνα «Compact Pro» (στάνταρ), χαμηλού προφίλ, υπό πίεση και πιστοποιημένη στην κατηγορία 4 , εξασφαλίζει πλήρη προστασία για τον χειριστή.
| Έκδοση | DUALSTEER Με καμπίνα |
|---|---|
| Κινητήρας | Kubota V3800-CR-T-EW03 – Stage V |
| Ισχύς (Kw/hp) | 54.6 kw / 75 hp |
| Στροφές / Λεπτό (rpm) | 2400 rpm |
| Κυβισμός (cc) | 3769cc Turbo |
| Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) | 305.4 Nm / 1500 rpm |
| Σασμάν | 16 Ταχύτητες Μπροστά και 16 Ταχύτητες Πίσω με Συγχρονιζέ Ρεβέρσα |
| Φρένα | Δισκόφρενα |
| Βάρος μηχανήματος | 3000kg Με καμπίνα |
| Ανυψωτική ικανότητα | 2700kg |
| Μειωτήρες | Μπροστά και Πίσω |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

