Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr












52.599,75 € – 69.168,75 €Price range: 52.599,75 € through 69.168,75 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Κινητήρας Kohler KDI 2504 TCR – Stage V
Ισχύς (Kw/hp) 55.4/75.3
Στροφές / Λεπτό (rpm) 2300
Αριθμός Κυλίνδρων 4 / 16 Βαλβίδες
Κυβισμός (cc) 2482 Turbo intercooler
Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) 300/1500
Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ και ο Φ.Π.Α . Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας για να διαμορφώσουμε το δικό σας μηχάνημα.

Επαγγελματικό ισοδιαμετρικό τρακτέρ 75 ίππων. Μοναδικό στην αγορά χάρη στο διπλό σύστημα διεύθυνσης Dualsteer®.
Το Volcan 85 Dualsteer® είναι ένα αναστρέψιμο ισοδιαμετρικό τρακτέρ με απαράμιλλη ευελιξία σε στενούς χώρους για επαγγελματική εργασία σε οπωρώνες και αμπελώνες, ακόμη και σε πλαγιές και με περιορισμένο χώρο ελιγμών στο ακρωτήριο, σε θερμοκήπια, φυτώρια και σε δήμους.
Η νέα, υπό πίεση καμπίνα «Vista Pro» με πιστοποίηση κατηγορίας 4 * εξασφαλίζει ασφάλεια, άνεση και ανεμπόδιστη ορατότητα χάρη στο κωνικό προφίλ τεσσάρων πυλώνων.
Dualsteer®
Το OS-Frame και το σύστημα διεύθυνσης που επενεργούν τόσο στην κεντρική άρθρωση όσο και στους μπροστινούς τροχούς εγγυώνται γωνία διεύθυνσης 70°, απαραίτητη για ελιγμούς σε στενούς χώρους καθώς και για την έξοδο και είσοδο στην επόμενη σειρά καθισμάτων με έναν μόνο ελιγμό.
Αυτό εξοικονομεί χρόνο, αυξάνει την παραγωγικότητα και προστατεύει το έδαφος.
Η σειρά Volcan 85 διατίθεται επίσης στις εκδόσεις «AR» σπαστό ή «RS» μονοκόμματο .
| Έκδοση | AR, AR Με Καμπίνα, DUALSTEER, DUALSTEER Με καμπίνα, RS, RS Με καμπίνα |
|---|---|
| Κινητήρας | Kohler KDI 2504 TCR – Stage V |
| Ισχύς (Kw/hp) | 55.4 Kw / 75.3 hp |
| Στροφές / Λεπτό (rpm) | 2300 rpm |
| Κυβισμός (cc) | 2482cc Turbo Intercooler |
| Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) | 300 Nm / 1500 rpm |
| Σασμάν | 16 Ταχύτητες Μπροστά και 16 Ταχύτητες Πίσω με Συγχρονιζέ Ρεβέρσα |
| Φρένα | Δισκόφρενα |
| Βάρος μηχανήματος | 2390kg και 2580kg Με καμπίνα |
| Ανυψωτική ικανότητα | 2300kg |
| Μειωτήρες | Μπροστά και Πίσω |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

