Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr








20.955,90 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Κινητήρας Kubota D1105 – Stage V
Ισχύς (Kw/hp) 18,5 / 25
Στροφές / Λεπτό (rpm) 3000
Αριθμός Κυλίνδρων 3
Κυβισμός (cc) 1123
Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) 71,5 / 2200
Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ και ο Φ.Π.Α . Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας για να διαμορφώσουμε το δικό σας μηχάνημα.

Ισοδιαμετρικός ελκυστήρας 25 ίππων. Συμπαγείς διαστάσεις, στενό μετατρόχιο και μικρές ακτίνες στροφής.
Το Invictus 35 AR είναι ένα πολυλειτουργικό ισοδιαμετρικό τρακτέρ που προορίζεται για ερασιτέχνες αγρότες, ημιεπαγγελματίες και μικρές γεωργικές εταιρείες που ειδικεύονται σε καλλιέργειες σε θερμοκήπια, λαχανόκηπους, φυτώρια και μικροσειρές.
Η σειρά Invictus 35 είναι η μόνη στην κατηγορία της που προσφέρει αρθρωτή έκδοση.
| Έκδοση | AR, RS |
|---|---|
| Κινητήρας | Kubota D1105 – Stage V |
| Ισχύς (Kw/hp) | 18.5 kw / 25 hp |
| Στροφές / Λεπτό (rpm) | 3000 rpm |
| Κυβισμός (cc) | 1123cc |
| Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) | 71.5 Nm / 2200 rpm |
| Σασμάν | 8 Ταχύτητες Μπροστά και 4 Ταχύτητες Πίσω |
| Φρένα | Ταμπούρα |
| Βάρος μηχανήματος | 1040kg |
| Ανυψωτική ικανότητα | 950kg |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

