Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr








44.093,70 € – 46.083,45 €Price range: 44.093,70 € through 46.083,45 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Κινητήρας Kohler KDI 2504 TCR – Stage V
Ισχύς (Kw/hp) 5.4/75.3
Στροφές / Λεπτό (rpm) 2300
Αριθμός Κυλίνδρων 4 / 16 Βαλβίδες
Κυβισμός (cc) 2482 Turbo Intercooler
Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) 300/1500
Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ και ο Φ.Π.Α . Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας για να διαμορφώσουμε το δικό σας μηχάνημα.

Ισοδιαμετρικός ελκυστήρας 75 ίππων. Υπερσυμπαγείς διαστάσεις, στενό μετατρόχιο και μικρές ακτίνες στροφής.
Το Vithar 85 AR είναι ένα συμπαγές ισοδιαμετρικό τρακτέρ σχεδιασμένο για εργασία σε εξαιρετικά περιορισμένους χώρους, τυπικούς της εξειδικευμένης γεωργίας : αμπελώνες, οπωρώνες, θερμοκήπια και φυτώρια.
Σχεδιασμένη με μια βασική ρύθμιση, η σειρά Vithar 85 χαρακτηρίζεται από μια ευρεία επιλογή προαιρετικών χαρακτηριστικών για την ικανοποίηση κάθε συγκεκριμένης απαίτησης εργασίας.
Η αναστρέψιμη θέση οδήγησης (προαιρετικά) επιτρέπει την πρακτική και ασφαλή λειτουργία τόσο με ρυμουλκούμενο όσο και με μπροστινό εξοπλισμό.
| Έκδοση | AR, AR REV, RS, RS REV |
|---|---|
| Κινητήρας | Kohler KDI 2504 TCR – Stage V |
| Ισχύς (Kw/hp) | 55.4 Kw / 75.3 hp |
| Στροφές / Λεπτό (rpm) | 2300 rpm |
| Κυβισμός (cc) | 2482cc Turbo Intercooler |
| Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) | 300 Nm / 1500 rpm |
| Σασμάν | 16 Ταχύτητες Μπροστά και 16 Ταχύτητες Πίσω με Συγχρονιζέ Ρεβέρσα |
| Φρένα | Δισκόφρενα |
| Βάρος μηχανήματος | 2170kg |
| Ανυψωτική ικανότητα | 2300kg |
| Μειωτήρες | Μπροστά και Πίσω |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

