Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
















360,00 € – 596,00 €Price range: 360,00 € through 596,00 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Βάρος 2.30kg με μπαταρία / 1.54kg χωρίς μπαταρία
Motor Brushless
Volt 25.2V
Watt 850W – 1000W
Διάμετρο κοπής 180mm
Ταχύτητα αλυσίδας 12m/s
Σύστημα λίπανσης Αυτόματο
Μπαταρία 5000mA 21.6V / 25.2V
Αυτονομία 3-6 ώρες (Ανάλογα με την χρήση)
Χρόνος φόρτισης 4 ώρες

Το αλυσοπρίονο ARVIPO MS37 είναι η μεγαλύτερη αδερφή του MT37 .
Με μεγαλύτερη ισχύ κοπής και μεγαλύτερο βάρος, είναι ιδανικό για πιο αυστηρό κλάδεμα μεγαλύτερων διαμέτρων και σκληρών ξύλων όπως πορτοκαλιές, αμυγδαλιές και ελιές. Η λαβή του για το χέρι που το συνοδεύει θα το κάνει πολύ πιο εύκολο στο χειρισμό.
ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ Ή ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΠΛΑΤΗΣ
Επιλέξτε ανάμεσα στην ενσωματωμένη μπαταρία 5Ah, μεταφέρετέ την ξεχωριστά χρησιμοποιώντας το καλώδιο επέκτασης ή, ανάλογα με τις συνθήκες εργασίας και τον χρόνο, αντικαταστήστε την με την μπαταρία 30Ah.
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Εξοπλισμός | 1 Μπαταρία 5Ah και Φορτιστή, 2 Μπαταρίες 5Ah και Φορτιστή, 3 Μπαταρίες 5Ah και Φορτιστή, Χωρίς μπαταρία και φορτιστή |
| Βάρος μηχανήματος | 2.30kg με μπαταρία / 1.54kg χωρίς μπαταρία |
| Motor | Brushless |
| Volt | 25.2V |
| Watt | 850W – 1000W |
| Διάμετρος κοπής | 180mm |
| Ταχύτητα αλυσίδας | 12m/s |
| Σύστημα λίπανσης | Αυτόματο |
| Μπαταρία | 5000mA 21.6V / 25.2V |
| Αυτονομία | 3-6 ώρες (Ανάλογα με την χρήση) |
| Χρόνος φόρτωσης | 4 ώρες |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

