Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr














323,00 € – 558,00 €Price range: 323,00 € through 558,00 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Βάρος 3.30kg με μπαταρία / 2.60kg χωρίς μπαταρία
Motor Brushless
Volt 25.2V
Watt 870W – 1008W
Διάμετρο κοπής 260mm
Ταχύτητα αλυσίδας 6m/s – 7m/s – 8m/s
Σύστημα λίπανσης Αυτόματο
Μπαταρία 5000mA 21.6V / 25.2V
Αυτονομία 3-6 ώρες (Ανάλογα με την χρήση)
Χρόνος φόρτισης 4 ώρες

Το ισχυρό αλυσοπρίονο ST37 για δύο χέρια , με το συμπαγές μέγεθος και το εξαιρετικά ελαφρύ βάρος του, το καθιστά ένα εργαλείο κλαδέματος που είναι εκπληκτικά εύκολο στον χειρισμό και η ικανότητα εργασίας που καλύπτει είναι υψηλή χάρη στο μήκος της λάμας του.
Το αλυσοπρίονο ST37 είναι ένα ισχυρό εργαλείο ιδανικό για κοπή ξύλου σε αντίξοες συνθήκες, τόσο για επαγγελματική όσο και για οικιακή χρήση.
Το αλυσοπρίονο ST37 έχει υψηλή απόδοση:
Ρύθμιση ταχύτητας
Οθόνη LCD
Διακόπτης αντιμπλοκαρίσματος
Ηλεκτρονικό φρένο ασφαλείας
Αυτόματο σύστημα λίπανσης
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Εξοπλισμός | 1 Μπαταρία 5Ah και Φορτιστή, 2 Μπαταρίες 5Ah και Φορτιστή, 3 Μπαταρίες 5Ah και Φορτιστή, Χωρίς μπαταρία και φορτιστή |
| Βάρος μηχανήματος | 3.30kg με μπαταρία / 2.60kg χωρίς μπαταρία |
| Motor | Brushless |
| Volt | 25.2V |
| Watt | 870W – 1008W |
| Διάμετρος κοπής | 260mm |
| Ταχύτητα αλυσίδας | 6m/s – 7m/s – 8m/s |
| Σύστημα λίπανσης | Αυτόματο |
| Μπαταρία | 5000mA 21.6V / 25.2V |
| Αυτονομία | 3-6 ώρες (Ανάλογα με την χρήση) |
| Χρόνος φόρτωσης | 4 ώρες |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

