Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr








261,00 € – 410,00 €Price range: 261,00 € through 410,00 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Βάρος 1.35kg με μπαταρία / 1.10kg χωρίς μπαταρία
Motor Brushless
Volt 16.8V
Watt 500W – 670W
Διάμετρο κοπής 120mm
Ταχύτητα αλυσίδας 8m/s
Σύστημα λίπανσης Αυτόματο
Μπαταρία 2500mA 14.4V / 16.8V
Αυτονομία 2-6 ώρες (Ανάλογα με την χρήση)
Χρόνος φόρτισης 2 ώρες

Το ARVIPO MT32 PRO ακολούθησε την εξέλιξη των παλαιότερων αδελφών του μοντέλων στην οικογένεια 32 και έχει ενσωματώσει το αυτόματο σύστημα λίπανσης , κατάλληλο για το εργαλείο υψηλής απόδοσης στο οποίο έχει γίνει μετά την αύξηση της ισχύος κοπής του .
Η εργονομία και η κατανομή βάρους έχουν επίσης βελτιωθεί, με αποτέλεσμα ένα πριόνι πολύ άνετο στο κράτημα.
Με αυτές τις βελτιώσεις, το MT32 PRO γίνεται ένα από τα κορυφαία εξαρτήματα του ARVIPO 32 EQUIP .
ΕΥΚΟΛΟ ΚΛΕΙΔΩΜΑ ΠΑΞΙΜΑΔΙΟΥ
Σύστημα γρήγορης αποσυναρμολόγησης και συναρμολόγησης του καλύμματος της αλυσίδας για διευκόλυνση της καθημερινής συντήρησης.
ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΗ Ή ΑΦΑΙΡΟΥΜΕΝΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ
Η αφαιρούμενη μπαταρία παρέχει ελευθερία κινήσεων και χάρη στο εξάρτημα καλωδίου επέκτασης μπορείτε να επιλέξετε μεταξύ λειτουργίας με την ενσωματωμένη μπαταρία ή μεταφοράς της ξεχωριστά, ανάλογα με τις συνθήκες και τον χρόνο εργασίας.
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Εξοπλισμός | 1 Μπαταρία 2.5Ah και Φορτιστή, 2 Μπαταρίες 2.5Ah και Φορτιστή, 3 Μπαταρίες 2.5Ah και Φορτιστή, Χωρίς μπαταρία και φορτιστή |
| Βάρος μηχανήματος | 1.35kg με μπαταρία / 1.10kg χωρίς μπαταρία |
| Motor | Brushless |
| Volt | 16.8V |
| Watt | 500W – 670W |
| Διάμετρος κοπής | 120mm |
| Ταχύτητα αλυσίδας | 8m/s |
| Σύστημα λίπανσης | Αυτόματο |
| Μπαταρία | 2500mA 14.4V / 16.8V |
| Αυτονομία | 2-6 ώρες (Ανάλογα με την χρήση) |
| Χρόνος φόρτωσης | 2 ώρες |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

