Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr








329,00 € – 527,00 €Price range: 329,00 € through 527,00 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Βάρος 1.8kg με μπαταρία / 1.32kg χωρίς μπαταρία
Motor Brushless
Volt 25.2V
Watt 470W – 980W
Διάμετρο κοπής 110mm
Ταχύτητα αλυσίδας 11m/s
Σύστημα λίπανσης Αυτόματο
Μπαταρία 4000mA 21.6V / 25.2V
Αυτονομία 3-5 ώρες (Ανάλογα με την χρήση)
Χρόνος φόρτισης 3 ώρες

Το ARVIPO MT37 ξεχωρίζει ως το πρώτο επαγγελματικό ασύρματο ηλεκτρικό πριόνι σχεδιασμένο για κλάδεμα.
Συγκεντρώνει όλη την ισχύ κοπής ενός πριονιού στο ένα χέρι και χωρίς καλώδιο.
Η ελαφρότητα, η ευκολία χρήσης και η δύναμη κοπής του είναι εκπληκτικά.
Ιδανικό συμπλήρωμα για το ηλεκτρικό ψαλίδι ARVIPO PS37 , το οποίο μοιράζεται μια μπαταρία και αποτελεί ένα ολοκληρωμένο επαγγελματικό κιτ κλαδέματος.
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Εξοπλισμός | 1 Μπαταρία 4Ah και Φορτιστή, 2 Μπαταρίες 4Ah και Φορτιστή, 3 Μπαταρίες 4Ah και Φορτιστή, Χωρίς μπαταρία και φορτιστή |
| Βάρος μηχανήματος | 1.8kg με μπαταρία / 1.32kg χωρίς μπαταρία |
| Motor | Brushless |
| Volt | 25.2V |
| Watt | 470W – 980W |
| Ταχύτητα αλυσίδας | 11m/s |
| Σύστημα λίπανσης | Αυτόματο |
| Μπαταρία | 4000mA 21.6V / 25.2V |
| Αυτονομία | 3-5 ώρες (Ανάλογα με την χρήση) |
| Χρόνος φόρτωσης | 3 ώρες |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

