Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr














23.340,45 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Κινητήρας Kohler KDW 1404 – Stage V
Ισχύς (Kw/hp) 18.8/25.6
Στροφές / Λεπτό (rpm) 3000
Αριθμός Κυλίνδρων 4
Κυβισμός (cc) 1372
Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) 78/2000
Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ και ο Φ.Π.Α . Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας για να διαμορφώσουμε το δικό σας μηχάνημα.

Συμπαγές παραδοσιακό τρακτέρ 26 ίππων. Άκαμπτο πλαίσιο και διαφοροποιημένοι τροχοί.
Η πρόσφυση 4×4, το κοντό μεταξόνιο και οι μεγάλες γωνίες διεύθυνσης καθιστούν το Vivid 35 ένα ευέλικτο και υψηλής απόδοσης πολυλειτουργικό τρακτέρ.
Από μεταφορές εντός της εταιρείας έως εργασίες στα χωράφια και μεταξύ των σειρών αμπελώνων και οπωρώνων, από θερμοκήπια και φυτώρια έως επαγγελματικές εργασίες συντήρησης σε χώρους πρασίνου και τυπικές χειμερινές χρήσεις σε δήμους.
Ένα μηχάνημα πιστό στα δυνατά σημεία της μάρκας BCS: συμπαγές μέγεθος, αξιοπιστία, άνεση και ασφάλεια.
Χαρακτηριστικά που κερδίζουν.
1.Συγχρονιζέ κιβώτιο ταχυτήτων (12 Μπροστά + 12 Πίσω) Με ρεβέρσα.
2.Τετρακίνηση Με αποσύμπλεξη κίνησης στους μπροστινούς τροχούς.
3.Πίσω φρένα με δίσκους μέσα στο λάδι.
4.PTO ανεξάρτητο απο το κιβώτιο ταχυτήτων και συγχρονισμένο με την ταχύτητα κίνησης προς τα εμπρός.
5.Εμπρόστια ανύψωση (Προαιρετικό) με εμπρόστιο και κοιλιακό δυναμοδότη (PTO) στις 1700 rpm.
6.Ευρύχωρο υδραυλικό σύστημα με δυνατότητα εγκατάσταση έως 6 υδραυλικών υποδοχών.
7.Ευρεία γκάμα προαιρετικών χαρακτηριστικών :Πίσω ανύψωση ελεγχόμενης έντασης και βάθος άρωσης, ρυθμιζόμενο τιμόνι, αντίβαρα μπροστά και στους τροχούς, ελαστικα GARDEN
| Κινητήρας | Kohler KDW 1404 – Stage V |
|---|---|
| Ισχύς (Kw/hp) | 18.8 kw / 25.6 hp |
| Στροφές / Λεπτό (rpm) | 3000 rpm |
| Κυβισμός (cc) | 1372cc |
| Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) | 78 Nm / 2000 rpm |
| Σασμάν | 12 Ταχύτητες Μπροστά και 12 Ταχύτητες Πίσω με Συγχρονιζέ Ρεβέρσα |
| Φρένα | Δισκόφρενα |
| Βάρος μηχανήματος | 1100kg |
| Ανυψωτική ικανότητα | 750kg |
| Μειωτήρες | Πίσω |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

