Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr
Κ: Λ. 62 Μαρτύρων 261, Ηράκλειο
Υ: 7ο χλμ Ηρακλείου Μοιρών, Ηράκλειο
Email: info@e-agrogeoponiki.gr

59.185,35 € – 74.704,35 €Price range: 59.185,35 € through 74.704,35 €
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Κινητήρας Kohler KDI 2504 TCR – Stage V
Ισχύς (Kw/hp) 55.4/75.3
Στροφές / Λεπτό (rpm) 2300
Αριθμός Κυλίνδρων 4 / 16 Βαλβίδες
Κυβισμός (cc) 2482 Turbo Intercooler
Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) 300/1500
Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ και ο Φ.Π.Α . Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας για να διαμορφώσουμε το δικό σας μηχάνημα.

Τρακτέρ με αρθρωτό σύστημα διεύθυνσης εξοπλισμένο με έξυπνο σύστημα που βελτιστοποιεί τη χρήση του ηλεκτροϋδραυλικού αναστροφέα, του συμπλέκτη και των φρένων.
Το Volcan 85 Dualsteer® AI-Tractor είναι ένα αναστρέψιμο ισοδιαμετρικό τρακτέρ, με ηλεκτροϋδραυλικό αναστροφέα EasyDrive® ως στάνταρ, που χαρακτηρίζεται από απαράμιλλη ευελιξία χάρη στο διπλό σύστημα διεύθυνσης.
Η Τεχνητή Νοημοσύνη υποστηρίζει τον χειριστή στην εκτέλεση ελιγμών επιλέγοντας αυτόματα τους καταλληλότερους κανόνες εμπλοκής για τον συμπλέκτη, τα φρένα και την όπισθεν, με βάση την πραγματική εργασιακή και περιβαλλοντική κατάσταση στην οποία βρίσκεται ο ελκυστήρας.
Αυτό έχει ως αποτέλεσμα μειωμένους χρόνους ελιγμών, κατανάλωση καυσίμου, ρυπογόνων εκπομπών και φθορά μηχανημάτων, σε συνδυασμό με μεγαλύτερη ασφάλεια και απόδοση εργασίας.
| Έκδοση | AR, AR Με Καμπίνα, DUALSTEER, DUALSTEER Με καμπίνα, RS, RS Με καμπίνα |
|---|---|
| Κινητήρας | Kohler KDI 2504 TCR – Stage V |
| Ισχύς (Kw/hp) | 55.4 Kw / 75.3 hp |
| Στροφές / Λεπτό (rpm) | 2300 rpm |
| Κυβισμός (cc) | 2482cc Turbo Intercooler |
| Μέγιστη Ροπή (Nm/rpm) | 300 Nm / 1500 rpm |
| Σασμάν | 16 Ταχύτητες Μπροστά και 16 Ταχύτητες Πίσω με Συγχρονιζέ Ρεβέρσα |
| Φρένα | Δισκόφρενα |
| Βάρος μηχανήματος | 2390kg και 2580kg Με καμπίνα |
| Ανυψωτική ικανότητα | 2300kg |
| Μειωτήρες | Μπροστά και Πίσω |




Χρησιμοποιούμε cookies και παρόμοιες τεχνολογίες (π.χ. pixel, ετικέτες, scripts) για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στον ιστότοπό μας. Ορισμένα είναι τεχνικά απαραίτητα για τη λειτουργία του ιστότοπου, ενώ άλλα μας βοηθούν να βελτιώνουμε τον ιστότοπο, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και να προβάλλουμε διαφημίσεις.
Κατά τη χρήση του ιστότοπού μας ενδέχεται να συλλέγονται προσωπικά δεδομένα (π.χ. διεύθυνση IP, πληροφορίες συσκευής, συμπεριφορά χρήσης), να διαβιβάζονται σε τρίτους και να υποβάλλονται σε επεξεργασία από αυτούς — συμπεριλαμβανομένων χωρών εκτός ΕΕ/ΕΟΧ (π.χ. ΗΠΑ), όπου δεν διασφαλίζεται ισοδύναμο επίπεδο προστασίας δεδομένων (άρθρο 49 παρ. 1 στοιχείο α ΓΚΠΔ). Με τη συγκατάθεσή σας συναινείτε ρητά και σε αυτή τη διαβίβαση δεδομένων.
Ορισμένες επεξεργασίες μπορούν να πραγματοποιούνται βάσει έννομου συμφέροντος (άρθρο 6 παρ. 1 στοιχείο στ ΓΚΠΔ). Μπορείτε να ανακαλέσετε τη συγκατάθεσή σας ανά πάσα στιγμή με ισχύ για το μέλλον ή να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας ανοίγοντας ξανά αυτές τις ρυθμίσεις cookies.
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην πολιτική απορρήτου μας. Η χρήση αυτού του ιστότοπου απαιτεί ελάχιστη ηλικία 16 ετών.
Η άρνηση είναι δυνατή ανά πάσα στιγμή και δεν συνεπάγεται μειονεκτήματα για τη χρήση του ιστότοπου (άρθρο 7 παρ. 4 ΓΚΠΔ). Λεπτομέρειες για τα επιμέρους cookies και τις τεχνολογίες θα βρείτε στις παρακάτω κατηγορίες.
Δεν υπάρχει τοπικό ιστορικό.

